o nas


Eurostyl to rodzinna firma, która od początku swojego istnienia zajmuje się wystrojem wnętrz. Od 1995 r. naszą główną ofertą są meble kuchenne na wymiar. Jesteśmy nastawieni na perfekcyjną jakość wykonania mebli oraz 100% zadowolenie Klientów z naszych usług.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • meble kuchenne, 
  • szafy przesuwne w oparciu o system INDECO,
  • garderoby,
  • meble łazienkowe,
  • nietypowe zabudowy.

18 lat doświadczenia na rynku meblarski

Profesjonalne i kreatywne podejście do każdej realizacji pozwala nam cieszyć się nieustannie opinią firmy świadczącej wyższą jakość usług od konkurencji. Nasze realizacje świetnie wpisują się w nowoczesne trendy na rynku dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego Eurostyl?

Konkurencyjne ceny

Bezpośrednia współpraca z dystrybutorami i producentami pozwala nam oferować materiały oraz produkty AGD w atrakcyjnych cenach.

Projektowanie

Nasze meble są tworzone w oparciu o dokładny pomiar oraz projekt 3D. Pozwala nam to zaplanować funkcjonalny układ pomieszczenia oraz dopasować jego styl do Twoich wymagań. Dzięki temu możesz zobaczyć swoją wymarzoną kuchnię przed rozpoczęciem prac i poczuć, że jest ona właśnie tym czego szukasz.

Profesjonalne doradztwo

Setki wykonanych kuchni oraz doskonała znajomość rynku i panujących na nim trendów pozwalają nam doradzać rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne oraz trwałe. Naszym Klientom oferujemy kompletne doradztwo w zakresie:

  • doboru materiałów renomowanych producentów – gwarancja trwałości i jakości,
  • układu, designu i aranżacji wnętrza,
  • wyboru sprzętów AGD – dopasowane do mebli i Twoich potrzeb.

Obsługujemy Klientów na terenie całego Śląska, czyli m.in. Katowice, Bytom, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Sosnowiec.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!
Zadzwoń do nas + 32 229 02 04 lub napisz na adres biuro@eurostyl.pl!